Misja Kancelarii

Ideą Kancelarii jest połączenie tradycyjnych wartości Adwokatury z indywidualnym podejściem do Klienta, uwzględniającym nowoczesne rozwiązania, często podyktowane potrzebami współczesnych przedsiębiorców.

Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno na rzecz osób fizycznych, w tym w sprawach rodzinnych, spadkowych i karnych, jak i przedsiębiorców.

Jednym z celów doradztwa Kancelarii jest zapewnienie wsparcia prawnego dla Przedsiębiorców w taki sposób, aby podejmowane działania były nie tylko zgodne z przepisami prawa, ale też, aby stanowiły najlepsze z możliwych rozwiązań biznesowych. Cel ten realizujemy dzięki praktycznemu  podejściu do problemów prawnych, pojawiających się w związku z działalnością przedsiębiorstwa.

Filozofią Kancelarii jest zapewnienie najwyższej jakości usług, świadczonych dynamicznie, lecz z największą dokładnością.

Kancelaria wspiera Klientów  w ramach  stałej obsługi, jak również doraźnie w odpowiedzi na indywidualne zlecenia.

Stała współpraca z ekonomistą i specjalistą do spraw podatkowych, jak również z licencjonowanym biurem rachunkowym zapewnia opracowanie takich rozwiązań, które uwzględniają interes Klienta także na płaszczyźnie podatkowej.