Adwokat Agnieszka Spychalska

Adwokat Agnieszka Spychalska

Założyciel Kancelarii. Specjalizuje się w dziedzinie prawa ochrony własności intelektualnej, w tym w sprawach z zakresu ochrony dóbr osobistych, prawa mediów, prawa prasowego, prawa autorskiego, prawa reklamy, prawa własności przemysłowej i przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji.

Adwokat Agnieszka Spychalska zajmuje się także obsługą przedsiębiorców w zakresie prawa zobowiązań, prawa spółek i prawa gospodarczego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmuje negocjacje, sporządzanie i zawieranie umów, obronę w sprawach karnych na wszystkich etapach postępowania, jak również udział w sporach sądowych oraz doradztwo na etapie przedprocesowym. Aktywność zawodowa adw. Agnieszki Spychalskiej obejmuje prowadzenie prezentacji, wystąpień i szkoleń.

Adwokat Agnieszka Spychalska jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jak również Szkoły Prawa Hiszpańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Biegle włada językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Jest wpisana na listę adwokatów Izby Warszawskiej.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.